Blue Flower

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Jelenia Góra wraz z organizacją zgłaszającą.

 

L.p. Nazwisko i imię Organizacja zgłaszająca 
1. Gałka Bogusław Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Albeta - Koło Jeleniogórskie ul. Grunwaldzka 51 58-500 Jelenia Góra 
2. Gluza Paweł ALL - TERNATYWA - Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży ul. J. Kasprowicza 51/5 58-500 Jelenia Góra
3. Gołdon Marta Fundacja "Barwy Dzieciństwa" ul. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego 12 58-506 Jelenia Góra 
4. Jankowski Zygmunt Miejski Klub Sportowy "Karkonosze" Jelenia Góra ul. Złotnicza 12 58-500 Jelenia Góra
5. Jędraszko Janusz Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych ul. Wolności 28 58-500 Jelenia Góra
6. Karczmarczyk Danuta Wanda Stowarzyszenie Niedosłyszacych "Lira" ul. Osiedle Robotnicze 47A 58-500 Jelenia Góra
7. Karp Halina Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jeleniej Górze ul. L. Waryńskiego 14 58-500 Jelenia Góra
8. Korzeń Krzysztof Fundacja Ochrony Zabytków i Miejsc Pamięci Memento ul. Chałubińskiego 19/2 58-570 Jelenia Góra
9. Kuty Roman Europejska Fundacja Ludzi Dobrej Woli "Serdeczna Pomoc" Al. Wojska Polskiego 15 58-500 Jelenia Góra
10. Kwiecińska Monika Stowarzyszenie "Nowoczesne Miasto" ul. Wolności 61 A 58-500 Jelenia Góra
11. Leszek Zbigniew "Klub Sportowy Towarzystwa Izersko-Karkonoskiego" ul. Wolności 254/7 58-560 Jelenia Góra
12. Łabaziewicz Maria Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Dolnośląska Hufiec Karkonoski ul. Nowa 6 50-082 Wrocław
13. Obaz Robert Stowarzyszenie Goduszyn ul. Goduszyńska 42 58-500 Jelenia Góra
14. Pawlukiewicz-Rehlis Grażyna Polski Związek Niewidomych  Koło w Jeleniej Górze Al. Jana Pawła II 7 58-500 Jelenia Góra
15. Poręba Anna Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa ul. Cieplicka 172 58-570 Jelenia Góra
16. Przybyła Katarzyna "Zespół Aktywności Społecznej w Sobieszowie" ul. Cieplicka 172 58-570 Jelenia Góra
17. Ragiel Anna Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polse Oddział w Jeleniej Górze ul. Spółdzielcza 33A 58-500 Jelenia Góra
18. Rutkowski Andrzej Stowarzyszenie Mieszkańców i Sympatyków Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze "SAWPJG" ul. Wolności 29/1 58-500 Jelenia Góra
19. Schubert Stanisław Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych ul. Osiedle Robotnicze 47 58-500 Jelenia Góra
20. Szkapiak Karolina Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Jeleniej Górze ul. Wolności 2 58-500 Jelenia Góra
21. Wieteska Sławomir Fundacja "Jagniątków" ul. Kręta 8-10 58-570 Jelenia Góra
22. Wiśniewski Krzysztof Towarzystwo Wspierania Rozwoju Regionalnego "Razem dla Regionu" 58-514 Stara Kamienica 69
23. Ziubrak Honorata Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych pl. Solidarności 1/3/5 pok. 415 53 - 661Wrocław Biuro Reginalne w Jeleniej Górze ul. Bankowa 36

 

 Głosowanie zakończone - dziękujemy.

Wyniki zostaną podane na stronie głównej Urzędu Miasta www.jeleniagora.pl